girlzz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

girlzz

koritCia.m.oriste.to.forum.p.eftia3a.gia.maCccc!!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Το πρώτο μου one night stand by:www..xstream.gr

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 30
Age : 29
Registration date : 2008-10-24

Το πρώτο μου one night stand by:www..xstream.gr Empty
PostSubject: Το πρώτο μου one night stand by:www..xstream.gr   Το πρώτο μου one night stand by:www..xstream.gr EmptySat 25 Oct - 16:26

Το πρώτο μου one night stand


Γεια σας, με λένε Σοφία και είμαι 19 χρονών. Αυτή την φορά θα σας πω για το πρώτο μου one night stand που τελικά αναδείχτηκε μοιραίο! Ήταν μήνας Σεπτέμβριος. Εγώ τότε ήμουν 17 πήγαινα στα 18.
Είχα τελειώσει το σχολείο, είχα τα αποτελέσματα του μηχανογραφικού και ήμουν ιδιαίτερα χαρούμενη γιατί κατάφερα να περάσω στην σχολή που ήθελα.
Είχα νοικιάσει ένα μικρό σχετικά σπιτάκι το οποίο ήταν υπεραρκετό για μένα και περίμενα να πάω να γραφτώ στην σχολή να γνωρίσω νέο κόσμο και τέτοια!
Τις πρώτες μέρες στην πρωτεύουσα ήμουν χαλαρή, έψαχνα για νέα πράγματα για το σπίτι μου!

Αλλά αργότερα βαριόμουν… την έβγαζα σπίτι με ταινίες. Αλλά σαν άνθρωπος και εγώ είχα και κάποιες ανάγκες, τις οποίες τις είχα περίπου για κανένα μήνα ίσως και παραπάνω, και έτσι αναγκαστικά έπαιζα μόνη μου! Ή έβλεπα κανένα βιντεάκι σε κάποιο site στο internet ή έψαχνα το εύκολο sex του διαδικτύου, το γνωστό σε όλους cyber sex.
Αλλά δεν μου έφτανε αυτό μόνο. Ήθελα κάτι μεγάλο και έμψυχο μέσα μου!

Αποφάσισα να βγω για ένα ποτάκι σε ένα club που μου είχαν πει στο internet στο οποίο γίνετε χαμός και όλο και κάτι θα έβρισκα. Βέβαια δεν ήμουν σίγουρη αν θέλω να το κάνω! Ήταν η πρώτη μου φορά, αλλά σκεφτόμουν ότι χρειαζόμουν έμψυχο sex. Επειγόντως! Έπρεπε να ντυθώ sexy και προκλητικά άμα ήθελα να δω χαρά στα σκέλια μου.

Φόρεσα ένα κολλητό καυτό μαύρο sorts, μια μπλούζα V για να φαίνεται το στήθος μου, από μέσα φορούσα σουτιέν και ένα μαύρο string!
Και έτσι λοιπόν πήγα. Κάθισα στην μπάρα… έπαιζαν διάφορες ματιές με διάφορους. Τίποτα το ιδιαίτερο. Πέρασε κανένα τέταρτο. Είχα πιει ήδη δυο Βότκες. Έτσι όπως "έκοβα κίνηση" βλέπω ένα παλικάρι 2 μέτρα (τρόπος του λέγειν) να κατεβαίνει από το μπαλκονάκι του DJ.

Δεν μου πήρε πάνω από 2 δευτερόλεπτα για να καταλάβω ότι αυτόν ήθελα!
Ήταν γύρω στο 1.90 μελαχρινός, πολύ γλύκας με κοντά μαλλιά. Δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο σαν χαρακτηριστικό.
Αυτό που έκανε εντύπωση ήταν το στυλ του. Άκουγε Hip-Hop και είχε την ανάλογη ενδυμασία. Και μου άρεσε αρκετά αυτό το είδος μουσικής.
Ξεχώριζε εκεί μέσα. Αυτό ήταν που μου άρεσε!

Πήγε στην άλλη άκρη της μπάρας. Είπα να πάω και εγώ και όπου βγει! Πήγα έκατσα δίπλα του.
Και του λέω:
- Γεια σου! Πως πάει;
- Μια χαρά. Εσύ;
- Καλά. Να σε ρωτήσω. Πως και από εδώ; Εννοώ ότι δεν μοιάζεις με όλους τους υπόλοιπους εδώ μέσα.
Και μου λέει:
- Το ξέρω. Απλά ο DJ είναι κολλητός μου και τόσο καιρό δεν είχα έρθει και είπα να έρθω σήμερα.
- Ωραία! Και εγώ ακούω hip-hop, αλλά επειδή δεν ξέρω καλά την Αθήνα, μου είπαν να έρθω από εδώ.
- Φοιτήτρια είσαι; Τι σχολή;
- Σχολή φιλοσοφίας είμαι.

Τέλος πάντων, να μην σας τα πολυλογώ, μιλούσαμε καμιά ώρα περίπου. Είχε φτάσει 4 το πρωί.
Και με ‘κείνα και με τούτα φιληθήκαμε. Σηκώνεται, απομακρύνεται, και μου κάνει νόημα!
Λέω: "Λες να κάναμε την καλή; "
Πήγα και με περίμενε στις τουαλέτες. Με βάζει μέσα με στήνει, μου κατεβάζει το sorts και μου τον καρφώνει έτσι, ξερά!

Ένιωσα ένα τεράστιο πράγμα μέσα μου να με γαμάει σκληρά. Με γαμούσε γρήγορα. Αλλά δεν τελείωσε. Την έβγαλε έξω και μου την έδωσε να του πάρω πίπα. Ήταν ένα τεράστιο χοντρό πράγμα! Το "ξέσκισα" χωρίς δεύτερη σκέψη! Με έχυσε στο στόμα, και τα κατάπια όλα!

Θέλαμε και οι δυο και άλλο. Πήγαμε σπίτι μου. Με το που μπαίνουμε μέσα, αρχίζουμε να φιλιόμαστε. Γδυνόμαστε και ξαπλώνουμε. Με γλύφει με μανία, σαν να ήθελε να μου φάει το μουνί μου! Έβριζα από ευτυχία που επιτέλους το έκανα...
Του φωνάζω:
- ΧΥΝΩΩΩΩΩΩΩ, ΑΑΑΑΑΑΑ!

Αυτό ήταν! Έβγαλα μια τεράστια ποσότητα χυμού. Τα γέμισα όλα με υγρά!
- Πω πω καύλα μου. Τι μούναρος που είσαι;;;
Μου λέει και χωρίς να απαντήσω, στήθηκα στα 4 να με κάνει ότι θέλει.
Του λέω:
- Είμαι δική σου καυλιάρη μου!
Μπαίνει μέσα μου, δυνατά και με γαμούσε.
- Πω μουνάρα μου! Τι υπέροχο και λείο μουνάκι που είναι αυτό!;!;
- Σου αρέσει να το γαμάς; Εγώ πάντως τρελαίνομαι!

Ήμουν χαρούμενη αλλά μέσα στην καύλα ακόμα. Ήμουν έτοιμη να τελειώσω για πολλοστή φορά. Και λίγο πριν τελειώσω τον βγάζει έξω. Ξενέρωσα στην αρχή, αλλά μετά που κατάλαβα ότι ήθελε την άλλη τρυπούλα μου, άναψα ακόμα περισσότερο. Σάλιωνε την τρύπα...

- Έχεις καιρό να το κάνεις από πίσω ε; Έχει κλείσει η τρυπούλα σου!
Και άρχισε να μπαίνει σιγά, σιγά. Φώναζα από πόνο αλλά και από καύλα!
Ήταν τέλεια!
Αφού με άνοιξε άρχισε να παίρνει φόρα. Με γαμούσε με μανία. Εγώ έπαιζα με το μουνί μου και είχα φτάσει σε πολλαπλούς οργασμούς. Ένιωθα ότι δεν ήθελα τίποτα άλλο. Ο άλλος δεν είχε τελειώσει εδώ και αρκετή ώρα και συνέχιζε να με γαμάει!

Έλεγε:
- Μουνάκι μου, θέλεις να τελειώσω μέσα σου;
- Ότι γουστάρεις εσύ!
Τελικά φώναξε με μια περίεργη κραυγή και με έχυσε μέσα.
Ένιωθα συνεχώς χύσια να κυλάνε μέσα μου! Πρέπει να έχυσε πολλά!

Μου κάνει:
- Σου άρεσε;
- Αν μου άρεσε λέει; Δεν φαντάζεσαι πόσο το ήθελα αυτό!!!
Τελικά με αυτόν δεν το ξανά κάναμε ποτέ.
Συνεχίσαμε να βγαίνουμε αλλά δεν το κάναμε. Πλέον είμαστε κολλητοί.
Και άμα καυλώσουμε καμιά φορά, απλά του τραβάω μια μαλακία όσο αυτός μου βάζει δάχτυλο. Τίποτα άλλο!
Back to top Go down
https://girlz.canadian-forum.com
~N!N@~

~N!N@~


Number of posts : 10
Registration date : 2008-10-25

Το πρώτο μου one night stand by:www..xstream.gr Empty
PostSubject: Re: Το πρώτο μου one night stand by:www..xstream.gr   Το πρώτο μου one night stand by:www..xstream.gr EmptySat 25 Oct - 23:27

omg.....
oi filoi sta duskola fainonte.... Cool Cool Cool
Back to top Go down
 
Το πρώτο μου one night stand by:www..xstream.gr
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ιδιαίτερα... στον έρωτα by:www.xstream.gr

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
girlzz :: xxx+tips :: xxx storieC-
Jump to: