girlzz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

girlzz

koritCia.m.oriste.to.forum.p.eftia3a.gia.maCccc!!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 O Αλβανός και η γυναίκα μου by:www.Flock.gr

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 30
Age : 29
Registration date : 2008-10-24

O Αλβανός και η γυναίκα μου  by:www.Flock.gr Empty
PostSubject: O Αλβανός και η γυναίκα μου by:www.Flock.gr   O Αλβανός και η γυναίκα μου  by:www.Flock.gr EmptySat 25 Oct - 16:20

O Αλβανός και η γυναίκα μου


Δεν εχουν περασει παρα λιγες ημερες. απο όταν πραγματοποιηθηκε μια χρονια φαντασιωση μου. Να δω την νεαρη γυναικα μου να πηδιεται με αλλον. Αυτο όμως που εγινε ξεπερασε κατά πολύ ακομα και αυτή την φαντασιωση μου.

Ειμαι 38 χρονων, μαλλον συμπαθητικος , η γυναικα μου είναι 27 και αυτό που λεμε ...πληθωρικη γυναικα. Μελαχρινη, μαλλια εως τους ωμους 169 υψος 77 κιλα με νουμερο σουτιεν 105c. Πολλες φορες καβλωνα όταν βγαιναμε εξω και η Μαιρη φορουσε κολλητα μπλουζακια με τις βυζαρες της να χοροπηδανε ελευθερες και τους γυρω, ειδικα τους πιτσιρικαδες να την κοιτανε.

Τους τελευταιους μηνες αρχισε να μου λεει διαφορα . . περιεργα όπως ότι δεν μπορω να την ικανοποιησω, ότι φαντασιωνεται να την πηδαει ενας πουτσαρας.
Μπροστα της εκανα πως διαφωνουσα, μεσα μου όμως καβλωνα απιστευτα. Μεχρι πριν από λιγες ημερες όταν αποφασισαμε να βαψουμε το διαμερισμα μας. Ενας φιλος μου συστησε τον Πετρο, έναν Αλβανο πολύ καλο-όπως μου ειπε-στην δουλεια του.

Ηρθε σπιτι μας για να του εξηγησουμε τα σχετικα. Ειναι ψηλος πανω από 190, απιστευτα γεροδεμενος (όχι του γυμναστηριου, της οικοδομης γυμνασμα)και κλεισαμε ραντεβου για την επομενη ημερα να ξεκινησει δουλεια. Ηταν σιγουρο ότι της γυναικας μου της αρεσε πολύ και την ημερα που ηρθε πηρε και εκεινη αδεια για να του εξηγησει και εκεινη-όπως μου ειπε-πως θελει να βαψει το σπιτι.

Τεταρτη 9 το πρωι και ο Πετρος χτυπαει την πορτα. Ανοιγω εγω την πορτα και μετα από λιγο ερχεται η Μαιρη. Εμεινα καγκελλο ετσι όπως ειχε ντυθει. Μινι καφε φουστα , μακο μπλουζα εφαρμοστη χωρις σουτιεν. Κατσε του λεω να φτιαξουμε ένα καφε να τα πουμε.

Η Μαιρη φερνει τον καφε και καθεται απεναντι του. Η φουστα σηκωθηκε εως την κυλοτα και οι μπουταρες της ηταν ολες εξω. Ο Πετρος προσπαθουσε να κανει πως παρακολουθει εμενα αλλά ολο κοιτουσε την Μαιρη. Τουλαχιστον δεκα φορες θα αλλαξε ποδι μπροστα του, τοσο καβλιαρικα που ο Πετρος τα ειδε όλα από απεναντι.

Εμενα ειχε αρχισει να μου σηκωνεται και προσπαθουσα να συζηταω για μπογιες και τετοια. Καποια στιγμη ο Πετρος σηκωθηκε και μας λεει ότι πρεπει να αρχισει δουλεια και πρεπει να παει σε ένα δωματιο να βαλει την φορμα του. Η Μαιρη του λεει «δεν πειραζει αλλαξε εδώ γιατι το μπανιο είναι ανω κατω το ιδιο και η κρεβατοκαμαρα μας. Εξαλλου δεν προκειται να γδυθεις και τελειως για να μην πρεπει να αλλαξεις μπροστα μου, είναι και ο ανδρας μου εδώ». Ολα αυτά γελωντας και ετσι γελωντας της λεει ο Πετρος «εάν δεν πειραζει τον ανδρα σου δεν εχω προβλημα». Εγω συνεχιζοντας την...πλακα(εγω ξερω την καβλα που ειχα)του λεω «ε αφου ειμαι μπροστα τι προβλημα υπαρχει»
Βγαζει το παντελονι του και την μπλουζα και μενει με το σωβρακο. Ηταν πραγματικα...προικισμενος αφου εάν και χωρις να καβλωσει φαινονταν το μεγεθος του. Η Μαιρη πρεπει να ηταν μεσα στα...υγρα και χωρις να προλαβω να πω τιποτα μας λεει «εχω παρει ένα καινουργιο μαγιω και θα ηθελα εκτος από εσενα να το δει και ενας άλλος ανδρας να μου πει εάν μου παει. Σε ένα λεπτο ερχομαι». Ο Πετρος με κοιταει, δεν λεμε τιποτα και συνεχιζει να καθεται ορθιος χωρις να βαλει την φορμα. Μετα από ένα λεπτο ερχεται η Μαιρη φορωντας το καινουργιο μαγιω.

STRING με το σουτιεν να μην μπορει να συγκρατησει τις βυζαρες της. »Σας αρεσει μας λεει μου παει». Εγω ψελλισα ένα «πολύ» και γυριζει στον Πετρο και του λεει «εσενα σου αρεσει». Εκεινος δεν κολωσε καθολου της λεει «σου παει πολύ, ειδικα το σουτιεν». Η Μαιρη συνεχιζει:»Γιατι ειδικα το σουτιεν» και ο Αλβανος της λεει γιατι «φαινονται ωραια τα βυζια σου, είναι τεραστια και είναι ωραια». Εγω δεν λεω κουβεντα και η συζητηση συνεχιζεται αναμεσα στους δυο. » Δηλαδη το κατω μερος δεν μου παει»του λεει . Του γυριζει την πλατη χωνει το string ακομα πιο μεσα στην κολαρα της και του λεει «αυτό δεν είναι ωραιο».

Ο Πετρος δεν μπορουσε να κρυψει πλεον την καβλα του και γυριζοντας σε εμενα μου λεει «θα σου γαμησω την γυναικα, θελεις;». Πριν προλαβω να απαντησω κατεβαζει το σωβρακο. Ενας πουτσος γυρω στους δεκαεννεα ποντους πεταχτηκε εξω και γυριζοντας σε εμενα μου λεει \"κατσε σε μια γωνια να ευχαριστηθεις το ξεσκισμα της\" Την πλησιαζει της βγαζει το σουτιεν και αρχιζει πρωτα να της γλυφει τις ρωγες, μετα να της χουφτωνει τα βυζια και ολο να γυριζει προς εμενα και να με κοιταει. Ειναι πολυ ξεκωλιαρα. Τετοιο μουνι δεν μπορει να το γαμας μονο εσυ . Την βαζει να κατσει στα γονατα και της λεει \"τωρα θελω να μου παιξεις την πουτσα με τις βυζαρες σου και μετα να μου παρεις τσιμπουκι.

Η Μαιρη χωρις να πει λεξη αρχισε να το κανει. Την ωρα που του τον εγλυφε γυριζει ο Πετρος και μου λεει \"Βγαλτην εξω να την παιξεις και εσυ , να χαρεις λιγο. Σαν υπνωτισμενος το εκανα. Γδυθηκα και τοτε επαθα και αλλο σοκ. Μολις ειδε την πουτσα μου ο Πετρος μου λεει \"ε δεν την εχεις και πολυ μεγαλη, η ξεκωλιαρα σου θελει καβλια μεγαλα και χοντρα\". Δεν με πειραξε καθολου και του λεω \"γαμα τη πουτσαρα μου , γαμα τη\".

Την στηνει στα τεσσερα , φτυνει στο χερι του, τριβει την κλειτοριδα της με το σαλιο και αρχιζει να την τον βαζει μεσα, στην αρχη σιγα-σιγα και μετα ολο μεσα.

Η Μαιρη εβαλε μια φωνη και γυριζονας σε εμενα μου λεει \"ειδες οταν λεμε πουτσα τι εννοουμε\". Την ειχε στα τεσσερα κανενα πενταλεπτο και οταν τον εβγαλε μου λεει \"κοιτα τωρα πως θα κανω την κολαρα της\"
Της τον βαζει τον κολο, πρεπει να μπηκε και να βγηκε τουλαχιστον τριαντα φορες. Συνεχισα να την παιζω και οσο με κοιτουσαν οι δυο τοσο καβλωνα. Αμεσως μετα ξαπλωνει στον καναπε και της λεει τωρα κατσε επανω μου. Γυριζει σε εμενα και μου λεει \"θελω να ανοιξεις την μπαλκονοπορτα να την ακουνε την ξεκωλιαρα που την γαμαω. Ειχα γινει τελειως αβουλος. Ανοιξα την μπαλκονοπορτα και απο την μια φοβομουν μηπως μας ακουσουν και απο την αλλη καβλωνα απιστευτα στην ιδεα. Ο Πετρος την εβαλε να κατσει επανω του και ολη του η πουτσα χωθηκε μεσα της. \"Πες μωρη τι σου κανω\" της ειπε. \"Με γαμας \" αρχισε να φωναζει η Μαιρη. \"Τι ειμαι εγω \"της λεει \"τι εισαι μωρο μου , δεν καταλαβαινω \"του λεει η γυναικα μου. \"Αλβανος ειμαι\" της απαντα ¨πεστο . \"\'Με γαμαει ενας Αλβανος και ο μαλακας ο ανδρας μου βλεπει \"αρχισε να φωναζει εκεινη.

Τοτε γυριζει ο Πετρος και μου λεει \"θελω να χυσεις επανω σου\" Το εκανα εχυσα απιστευτα πανω στα χερια μου και στην κοιλια μου. \"Τωρα η σειρα μου \"λεει εκεινος. Αλλα οχι πανω μου στο στομα της πουτανας σου. Και αρχιζει να την χυνει και να της κραταει το στομα ανοιχτο. \"θα τα πιεις ολα, ολα\" φωναζε και εκεινη το εκανε.

Σκουπιστηκε, ειπε στην Μαιρη θελω να μεινεις ετσι με το μουνι σου ανοιχτο και χυμενη. Ντυθηκε ενω τον κοιταγαμε χωρις να πουμε τιποτα. \"Δεν θα ερθω να βαψω το σπιτι , θα ερθω ξανα να στην ξαναγαμησω\" μας ειπε.

Περασαν δεκα ημερες και οταν χτυπαει το τηλεφωνο τρεχω πρωτα εγω να απαντησω μηπως και ειναι εκεινος.
Back to top Go down
https://girlz.canadian-forum.com
VaMpIrE_QwEeN

VaMpIrE_QwEeN


Number of posts : 21
Registration date : 2008-10-25

O Αλβανός και η γυναίκα μου  by:www.Flock.gr Empty
PostSubject: Re: O Αλβανός και η γυναίκα μου by:www.Flock.gr   O Αλβανός και η γυναίκα μου  by:www.Flock.gr EmptySat 25 Oct - 19:49

Ελεος!!! Δεν πήγαινε καλά ο τύπος! Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
eleonora@.!




Number of posts : 2
Age : 32
Registration date : 2008-11-18

O Αλβανός και η γυναίκα μου  by:www.Flock.gr Empty
PostSubject: Re: O Αλβανός και η γυναίκα μου by:www.Flock.gr   O Αλβανός και η γυναίκα μου  by:www.Flock.gr EmptyFri 12 Dec - 15:43

ελεος.μιλαμε πολυ μαλακας Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top Go down
http://www.loveatfirstsite.gr
Sponsored content





O Αλβανός και η γυναίκα μου  by:www.Flock.gr Empty
PostSubject: Re: O Αλβανός και η γυναίκα μου by:www.Flock.gr   O Αλβανός και η γυναίκα μου  by:www.Flock.gr Empty

Back to top Go down
 
O Αλβανός και η γυναίκα μου by:www.Flock.gr
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Επιτέλους by:www.Flock.gr
» Η ώριμη καλοστεκούμενη θεία by:www.Flock.gr

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
girlzz :: xxx+tips :: xxx storieC-
Jump to: