girlzz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

girlzz

koritCia.m.oriste.to.forum.p.eftia3a.gia.maCccc!!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Ιδιαίτερα... στον έρωτα by:www.xstream.gr

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 30
Age : 29
Registration date : 2008-10-24

Ιδιαίτερα... στον έρωτα  by:www.xstream.gr Empty
PostSubject: Ιδιαίτερα... στον έρωτα by:www.xstream.gr   Ιδιαίτερα... στον έρωτα  by:www.xstream.gr EmptySat 25 Oct - 16:40

Ιδιαίτερα... στον έρωτα


Είμαι η Μαρίνα και είμαι 19 χρονών. Απ’ ότι μου λένε είμαι όμορφη κοπέλα και από την ερωτική μου ζωή δεν έχω κανένα πρόβλημα, αφού με κάθε ευκαιρία απολαμβάνω το σεξ. Μεγάλη λατρεία τρέφω στους μεγάλους άντρες...
Το...περιστατικό αυτό συνέβη πριν ενάμιση χρόνο περίπου, όταν έδινα πανελλήνιες. Αποφάσισα λοιπόν να κάνω ιδιαίτερα μαθήματα στα μαθηματικά, μιας και ήταν μάθημα αυξημένης βαρύτητας. Ένας ξάδερφος μου, μου σύστησε τον Άρη, ο οποίος ήταν ένας από τους καλύτερους μαθηματικούς. Μου έδωσε λοιπόν το τηλέφωνο του και εγώ δεν έχασα καιρό και τον πήρα αμέσως τηλέφωνο να κανονίσω ώρες κλπ.

Δευτέρα του τηλεφώνησα, Τετάρτη κανονίσαμε να έρθει από το σπίτι μου να συζητήσουμε. Ήταν καλοκαίρι και ο ήλιος έσκαγε και τις πέτρες εκείνη τη μέρα γι’ αυτό κυκλοφορούσα στο σπίτι με ένα μποξεράκι και ένα τοπ χωρίς σουτιέν...

Κατά τις 11 ήρθε ο Άρης. Με το που άνοιξα την πόρτα έπαθα σοκ! Ο τύπος ήταν άπαιχτος! Με γυμνασμένο σώμα, γύρω στα 30, όχι ιδιαίτερα ψηλός... Έμεινα με το στόμα ανοιχτό... Αμέσως ένιωσα το μουνάκι μου να υγραίνεται... πέρασε μέσα και καθίσαμε στο δωμάτιο μου... Έκατσε στο γραφείο και εγώ δίπλα του κολλητά στον τοίχο... όσο μύριζα το άρωμα του τόσο καύλωνα... Προσπαθούσα να συγκρατηθώ... Εκείνος έδειχνε αδιάφορος και όμως αυτό ήταν που με έφτιαχνε περισσότερο... τον ήθελα δικό μου...

Έχυσα ατελείωτες φορές εκείνη τη μέρα μετά το μάθημα... θα ερχόταν την επομένη την ίδια ώρα... Που να ‘ξερε ο καημένος τι τον περίμενε!

Την άλλη μέρα σηκώθηκα νωρίς να βρω κάτι προκλητικό να φορέσω. Έκανα ένα ντουζ, ξυρίστηκα και φόρεσα ένα σορτσάκι πολύ κοντό ώστε να τονίζει τον κώλο μου και ένα στράπλες χωρίς σουτιέν... Το ανύπαρκτο στρινγκάκι που φορούσα ήταν ήδη μουσκεμένο όταν του άνοιξα την πόρτα...

Καθίσαμε για μάθημα. Μετά από λίγο μου ζήτησε ένα ποτήρι νερό γιατί έκανε υπερβολική ζέστη. Όπως πήγα να ακουμπήσω το ποτήρι στο γραφείο, εκείνος γύρισε απότομα, με αποτέλεσμα το νερό να χυθεί πάνω στο μπλουζάκι μου, το οποίο ήταν και λευκό... -από λευκό βέβαια έγινε διαφανές. Το νερό ήταν παγωμένο και οι ρώγες μου ορθώθηκαν επιτόπου. Το μάτι του γυάλισε.

- Συγγνώμη βρε μαρίνα. Μου είπε.
- Δεν πειράζει κύριε Άρη. Μισό λεπτό να τη βγάλω να βάλω μια άλλη.

Έβγαλα τη μπλούζα μου μπροστά του και έσκυψα στα συρτάρια να βρω μια άλλη... τούρλωσα τον κώλο μου και μετά από λίγο ένιωσα ένα καυλωμένο πούτσο να ακουμπάει τον κώλο μου…

- Πουτανάκι! Επίτηδες τα κάνεις; Τώρα θα δεις!
- Μα… κύριε Άρη.. εγώ... (το ‘παιζα και δύσκολη τρομάρα μου και από μέσα μου παρακάλαγα να με σκίσει)!
- Σκάσε!

Με έπιασε και με πέταξε πάνω στο γραφείο. Άρχισε να τρίβει τα βυζιά μου και να γλύφει τις ρώγες μου... Ένιωσα αμέσως τον πρώτο οργασμό να έρχεται...
- Χύνω καύλα μου!!!
Του φώναξα και έχυσα τρέμοντας σαν ψάρι.
Εκείνος δεν σταμάτησε. Μου έβγαλε το σορτσάκι και το στρινγκ και μου άνοιξε τα πόδια όσο περισσότερο μπορούσε. Άρχισε να με γλύφει με μανία και να μου χώνει δάχτυλα... Είχα τρελαθεί! Δεν ήξερα τι έλεγα. Του φώναζα να με γαμήσει… δεν άντεχα άλλο!

Με σήκωσε και με έβαλε να γονατίσω μπροστά του. Έβγαλε τη μπλούζα (τι κοιλιακοί ήταν αυτοί)!!! Και κατέβασε το παντελόνι του μαζί με το μποξεράκι... Ένας χοντρός πούτσος γύρω στα 19 εκατοστά, ορθώθηκε μπροστά μου...

Δεν έχασα καιρό και το μπούκωσα όλο στο στόμα μου. Ο Άρης μου κρατούσε το κεφάλι από τα μαλλιά και με πίεζε να το βάλω όλο μέσα... Ξαφνικά, με σπρώχνει και πέφτω ανάσκελα στο πάτωμα. Ήμουν μούσκεμα στον ιδρώτα (λόγω ζέστης και καύλας). Μου σηκώνει τα πόδια και με μια κίνηση, καρφώνει το τερατάκι του στο μουνί μου. Με έσκισε πραγματικά...

Φώναζα από τον πόνο και από την ηδονή:
- Ναι μωρό μου! Σκίσε την πουτάνα σου!!! Έλα… γάμησε με δυνατά!!!
Και άλλα τέτοια και έμπηγα τα νύχια μου στην πλάτη του...
Και εκείνος όμως είχε εκστασιαστεί... Με κάρφωνε δυνατά, είχε πέσει πάνω μου και μου ψιθύριζε:
- Σ’ αρέσει πουτανάκι; Γουστάρεις να σε σκίζει ο καθηγητής σου; Θα σου ξεσκίσω τη μουνάρα σου μωρό μου!

Δεν ξέρω πόσες φορές έχυσα ενώ με γάμαγε...ο τύπος ήταν άπαιχτος!!! Με γύρισε στα τέσσερα και άρχισε να με πηδάει λυσσασμένα!
- Πως γαμιέσαι έτσι μικρό μου! Τι πουτανάκι είσαι εσύ!
Μου χτύπαγε το κωλαράκι και με γάμαγε δυνατά.
- Έτσι θα καταλάβεις γαμήσι! Μου έλεγε...

Σε κάποια στιγμή, φώναξε:
- Χύνωωω!!!
Με γύρισε ανάσκελα εκεί στο πάτωμα, και μου τον έχωσε στο στόμα... Το χέρι του έτριβε το μουνί μου και εγώ έπαιζα με τα βυζιά μου και του πίπωνα τον πούτσο...

- Χύνω μανάρι μου... χχχχυυυυνννωωωω.... ναιιιιιιιι!
Φώναζε και με έχυνε στο πρόσωπο, στο στήθος και στο στόμα...

Έπεσε πάνω μου εξουθενωμένος... άκουγα την ανάσα του βαριά και ένιωθα το σώμα του πάνω στο δικό μου και αυτό με τρέλαινε...

Τα μαθήματα που ακολούθησαν, άλλο να σας λέω και άλλο να το ζείτε...
Ήταν από τις καλύτερες περιόδους της ζωής μου... ο Άρης μου έμαθε να πηδιέμαι. Τον ευχαριστώ. Ελπίζω να σας αρέσει η ιστορία μου..
Back to top Go down
https://girlz.canadian-forum.com
~N!N@~

~N!N@~


Number of posts : 10
Registration date : 2008-10-25

Ιδιαίτερα... στον έρωτα  by:www.xstream.gr Empty
PostSubject: Re: Ιδιαίτερα... στον έρωτα by:www.xstream.gr   Ιδιαίτερα... στον έρωτα  by:www.xstream.gr EmptySat 25 Oct - 23:31

mmm........
skeftomai na arxisw k egw idiaitera..... lol!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 30
Age : 29
Registration date : 2008-10-24

Ιδιαίτερα... στον έρωτα  by:www.xstream.gr Empty
PostSubject: Re: Ιδιαίτερα... στον έρωτα by:www.xstream.gr   Ιδιαίτερα... στον έρωτα  by:www.xstream.gr EmptySun 26 Oct - 11:54

kai egw!! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
https://girlz.canadian-forum.com
VaMpIrE_QwEeN

VaMpIrE_QwEeN


Number of posts : 21
Registration date : 2008-10-25

Ιδιαίτερα... στον έρωτα  by:www.xstream.gr Empty
PostSubject: Re: Ιδιαίτερα... στον έρωτα by:www.xstream.gr   Ιδιαίτερα... στον έρωτα  by:www.xstream.gr EmptyWed 29 Oct - 20:10

Αχ, τι σύμπτωση!!! Κ εγώ! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Ιδιαίτερα... στον έρωτα  by:www.xstream.gr Empty
PostSubject: Re: Ιδιαίτερα... στον έρωτα by:www.xstream.gr   Ιδιαίτερα... στον έρωτα  by:www.xstream.gr Empty

Back to top Go down
 
Ιδιαίτερα... στον έρωτα by:www.xstream.gr
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Το πρώτο μου one night stand by:www..xstream.gr

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
girlzz :: xxx+tips :: xxx storieC-
Jump to: