girlzz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

girlzz

koritCia.m.oriste.to.forum.p.eftia3a.gia.maCccc!!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Η Εύα και ο άγνωστος1 by :www.lexrites.com

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 30
Age : 29
Registration date : 2008-10-24

Η Εύα και ο άγνωστος1  by :www.lexrites.com Empty
PostSubject: Η Εύα και ο άγνωστος1 by :www.lexrites.com   Η Εύα και ο άγνωστος1  by :www.lexrites.com EmptySun 26 Oct - 13:02

Η Εύα και ο άγνωστος1.


Η 20χρονη Εύα ήταν ακόμα ξαπλωμένη στο κρεβάτι. Ο άγνωστος άντρας, που βρέθηκε να κάνει σεξ μαζί του, είχε φύγει πριν λίγη ώρα.
Το μυαλό της ήταν ακόμα θολό από το ποτό και προσπαθούσε με δυσκολία να θυμηθεί το τι είχε συμβεί ακριβώς...
Θυμάται ότι βρισκόταν στο μπαρ του ξενοδοχείου και έπινε το ποτό της. θυμάται τα μάτια του καρφωμένα στο κορμί της. την έτρωγε κυριολεκτικά με τα μάτια. Την πλησίασε και την κέρασε άλλο ένα ποτό. τα βλέμματα τους συναντήθηκαν. το κορμί της ρίγησε στη θέα των ματιών του. εκείνος κάθισε κοντά της και άρχισαν να κουβεντιάζουν.
Είχε αρχίσει να ζαλίζεται από το ποτό. εκείνος προσφέρθηκε να τη συνοδεύσει μέχρι το δωμάτιό της. Εκείνη δέχτηκε. δεν ήξερε αν αυτό που έκανε ήταν σωστό. ήξερε όμως ότι το ήθελε πολύ.
Μόλις έφτασαν στο δωμάτιό της, η Εύα έβγαλε το γούνινο παλτό και έμεινε με το μαύρο φόρεμα της που άφηνε ακάλυπτο το μεγαλύτερο μέρος του στήθους της.
Εκείνος την πλησίασε από πίσω. την αγκάλιασε και την οδήγησε κοντά στο κρεβάτι . άρχισε να τη φιλάει και να τη δαγκώνει απαλά στο λαιμό. ενώ τα χέρια του άρχισαν να εξερευνούν το κορμί της πάνω από το μαύρο της φόρεμα.
Η Εύα ένιωθε τα πόδια της να τρέμουν. Δεν ήξερε αν έφταιγε το ποτό ή αυτό που της συνέβαινε. Ήταν η πρώτη φορά που προχωρούσε με κάποιον άγνωστο. όμως κάτι της έλεγε να αφήσει τον εαυτό της να παρασυρθεί.
Εκείνος συνέχισε να τη δαγκώνει απαλά στο λαιμό. και όπως την κρατούσε από πίσω. έβαλε το χέρι του κάτω από το φουστάνι της. χάιδεψε αργά το εσωτερικό των μηρών της. μετά ανέβηκε πιο πάνω. παραμέρισε το μικροσκοπικό, σχεδόν ανύπαρκτο, εσώρουχό της. ακούμπησε τα δάχτυλά του πάνω στην κλειτορίδα της, που είχε ήδη πρηστεί, και άρχισε να τη χαϊδεύει ρυθμικά.
Ένας δυνατός αναστεναγμός ηδονής ξέφυγε από τα χείλη της Εύας.
Εκείνος, βλέποντας την ανταπόκρισή της, άρχισε να παίζει πιο γρήγορα την κλειτορίδα της.
Η Εύα άρχισε να νιώθει το κορμί της να καίγεται από ηδονή. ένιωσε να πλησιάζει προς την κορύφωση.
Εκείνος το κατάλαβε και σταμάτησε απότομα. Της ξεκούμπωσε το φόρεμα και το άφησε να πέσει στο πάτωμα. Έσκυψε και πήρε στο στόμα του τις ρώγες της. τη μια μετά την άλλη.
Η Εύα δεν άντεχε άλλο. τον ήθελε μέσα της. ήθελε να τον νιώσει. ήταν η πρώτη φορά που θα έκανε κάτι με έναν άγνωστο, κι αυτό την ερέθιζε ακόμα περισσότερο.
Στάθηκε στα τέσσερα και του είπε:
- Σε θέλω μέσα μου. Θέλω να γαμήσεις το μουνί μου!
Εκείνος πήγε πίσω της... την έπιασε από τους γοφούς. και με μια δυνατή κίνηση έβαλε τον σκληρό πούτσο του μέσα στο μουνί της που έσταζε από την καύλα. Άρχισε να τη γαμάει πότε αργά και πότε γρήγορα. ήθελε να την κάνει να μη μπορεί να μαντέψει τι ένταση θα είχε η επόμενη κίνησή του μέσα της.
Η Εύα ήθελε να ουρλιάξει από την καύλα που ένιωθε. άλλοτε καύλωνε και μόνο στην ιδέα να το κάνει με έναν άγνωστο. και τώρα. τώρα το ζούσε και ήταν μοναδική εμπειρία για 'κεινη.
Άρχισε να φωνάζει:
- Σκίσε με! Γάμησέ με! Ξέσκισέ με την πουτάνα! Γάμα το μουνί μου!
Εκείνος απάντησε:
-Σε γαμάω μωρή καριόλα! Σου σκίζω το μουνάκι σου! Σε γαμάω σκρόφα! Σε γαμάω!
Η Εύα είχε πέσει σε έκσταση. ένιωσε να χάνει τον κόσμο από την ηδονή. ένιωθε μουδιασμένη. δεν μπορούσε να κουνηθεί από την καύλα που πλημμύριζε το κορμί της.
Το μόνο που έκανε. ήταν να φωνάζει:
- Σκίσε με γαμιά μου! Σκίσε με την καριόλα! Γάμησέ με! Σκίσε το μουνί μου με όλη σου τη δύναμη!
Εκείνος άρχισε να επιταχύνει τον ρυθμό και να της λέει:
- Σε σκίζω μωρή σκύλα! Σε γαμάω καριόλα!! Πάρτον όλο μέσα στο μουνί σου μωρή γαμημένη! Σε σκίζω πουτάνα!
Η Εύα δεν μπόρεσε να αντέξει άλλο. όπως ήταν στημένη στα τέσσερα, έβαλε το χέρι της ανάμεσα στα πόδια της και άρχισε να παίζει την κλειτορίδα της καθώς εκείνος ξέσκιζε το μουνί της από πίσω.
Μέσα σε λίγα δευτερόλεπτά, η Εύα έφτασε στην κορύφωση της ηδονής της. άρχισε κυριολεκτικά να ουρλιάζει και να λέει:
- Χύνω γαμιά μου! Τελειώνω! Χύνω πάνω στον πούτσο σου! Αχ.. Ναι! Σε χύνω!
Εκείνος συνέχισε να την γαμάει το ίδιο δυνατά και άρχισε να λέει:
- Χύσε καύλα μου! Χύσε! Χύσε πάνω στον πούτσο μου! Δώσε μου όλα τα χύσια σου πουτάνα μου! Έλα καύλα μου! Έλα! Σε χύνω κι εγώ μωρό μου! Τελειώνω καύλα μου! Αχ.. χύνω! Παρ'τα καριόλα μου! Παρ'τα!
Ξάπλώσε για λίγο δίπλα της. έκανε ένα τσιγάρο και μετά ντύθηκε και έφυγε.
Η Εύα ήταν ακόμα ξαπλωμένη στο κρεβάτι. και στο μυαλό της, που ήταν ακόμα θολό από το ποτό,στριφογύριζε μια σκέψη και μόνο.το αν θα ήταν τόσο ωραία η επόμεν εμπειρία που θα είχε με κάποιον άγνωστο.
Back to top Go down
https://girlz.canadian-forum.com
 
Η Εύα και ο άγνωστος1 by :www.lexrites.com
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Η Εύα και ο άγνωστος2 by:www.lexrites.com

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
girlzz :: xxx+tips :: xxx storieC-
Jump to: